EUROOKNA, DŘEVĚNÁ OKNA, DVEŘE, ZIMNÍ ZAHRADY

Strmá 494, Žebrák,+420 608 470 471, info@oknahorky.cz

Certifikát Centra stavebního inženýrství ve Zlíně

Jsme držiteli platného certifikátu, vydaného Centrem stavebního inženýrství ve Zlíně. Tento certifikát deklaruje shodu vlastností našich výrobků - konkrétně dřevěných oken a balkonových dveří , typ EURO IV 68. Certifikát potvrzuje důležité vlatnosti jako např. Prostupnost tepla či vodotěsnost výrobku.
Držením tohoto certifikátu je zajištěna vysoká kvalita našich výrobků, což potvrzuje i nutnost re-certifikace tohoto významného certifikátu a to každé 2 roky.

Certifikát Centra stavebního inženýrství

Špičková kvalita dřevoobráběcích strojů

Pro výrobu používáme pouze velice přesné dřevoobráběcí stroje. Při výrobě také klademe důraz na ekologii, proto je veškerý prach okamžitě odsáván výkonným filtračním zařízením do filtrů prachových částic a poté zpracován na ekologické brigety určené k vytápění.

zařízení     zařízení

Lazurovací laky GLASURIT:

Cílem povrchových laků Glasurit je zajistit okenním elementům dostatečnou ochranu proti všem vlivům. Proto I technologie nanášení povrchové úpravy odpovídá těmto požadavkům a jednotlivé produkty, které se používají, zajišťují dlouhodobou životnost povrchové úpravy. Impregnační základ Natura Primer zajišťuje vzhledem ke svému polymerovému základu dokonalou impregnaci. Jeho další významnou předností je snadná a rychlá brousitelnost.


U polymeru se po namočení nezvedne mnoho vláken, tato jsou při broušení spolehlivě oddělena od dřeva. Naproti tomu dosud všeobecně používané akryláty zůstávají termoplastické a vlákna jsou při broušení vlivem vznikajícího tepla zatlačována zpět na plochu. Proto je potřeba podstatně delšího času a úsilí.

Technologie Eurooken IV 92

Profil rámů oken IV 92 je navržen pro maximální snížení součinitelu prostupu tepla a maximální zvýšení vodotěsnosti s ohledem na zachování průvzdušnosti těchto okenních rámů.

nákres

Rychlý kontakt

Josef Horký
Strmá 494
267 53 Žebrák

Mobil:  +420 608 470 471
Email:   info@oknahorky.cz

mapa